Gazdówka pod jabłonkami

To klimatyczny, blisko stuletni domek położony w Nowym Targu na osiedlu Niwa. Położony jest on przy drodze krajowej nr 47, ciągnącej się z Rabki do Zakopanego. DK 47 jest fragmentem „Zakopianki” – popularnej drogi wijącej się poprzez górskie miejscowości, trasą często uczęszczaną przez turystów odwiedzających Tatry.

Do państwa dyspozycji mamy 10 miejsc noclegowych w dwóch przestronnych apartamentach. Pierwszy z nich, mogący pomieścić 6 osób, składa się z sieni, kuchni z piecem kaflowym, dwóch pokoi i łazienki. W chłodne wieczory można się tu ogrzać przy stylowym kominku, opalanym drzewem. Drugi apartament przeznaczony jest dla 4 osób. W jego skład wchodzi kuchnia, pokój oraz łazienka. W apartamencie tym stoi klimatyczna koza, która służy do ogrzewania pomieszczeń.

Obydwa apartamenty są w pełni wyposażone, posiadają niezbędne naczynia kuchenne, czajniki bezprzewodowe oraz kuchenki elektryczne. Na obiekcie dostępna jest darmowa sieć Wi-Fi.

Naszym atutem jest piękny, zadbany ogród. Do dyspozycji gości mamy miejsce do grillowania, leżaki, stół biesiadny oraz trampolinę dla dzieci.

Życzymy miłego wypoczynku w górskim klimacie.

Kontakt

  • Nowy Targ
    os. Niwa 4
  • +48 609 601 300, +48 604 523 735
  • kontakt@gazdowkapodjablonkami.pl